etusivulle asiakaspalvelu tarjoukset osto-ohjeet tietoa meistä yrityksille tilaa uutiskirje


Haarukoi hinnalla...
Lahja-apuri
Näytä kaikki tuotteet
Näytä uudet tuotteet
Tuotteita: 0 kpl
Summa: 0,00 EUR
selaa koria
siirry kassalle

Lähetä palautetta

Käyttäjien kommentit

Ehdota tuotetta
uutiskirje
Linkit vaihtoon
Arvontavoittajat
Avoimet työpaikat
Bileiden buustaajat
Last man standing -juomapeli
Last man standing -juomapeli

Last man standing -juomapeli
12,90 EUR           
  • Varastossa
  • Toimitusaika: 2-5 arkipäivää

    Neljä shottilasia ja pelilauta, jossa on pyöritettävä neula sekä erilaisia sektoreita. Kysymyksessä on tietenkin juomapeli, jossa pelaajien pitää pyörittää neulaa ja toimia sen sektorin ohjeiden mukaan johon neula pysähtyi. Sektoreissa on seuraavanlaisia ohjeita: Have a shot, Miss a turn, Spin again, Drink and spin again ja Double shot, Looser! Pelin voittaja on se, joka pysyy pystyssä viimeisenä. Häviäjät (ja mahdollisesti myös voittaja) löytyvät rankan pelin jälkeen pöydän alta ja peli-illan jälkeisenä aamuna saattaa tulla mieleen, että vähään aikaan en 'Last man standing' -juomapeliä pelaa.

    Ratkiriemukasta hupia kaikille juomapelien ystäville!

    Tuoteinfo:

    Paketti sisältää neljä lasista shottilasia ja pelilaudan
    HUOM! PYÖRITYSNEULA KIINNITETÄÄN LAUTAAN MUOVIKUPOLILLA, JOKA TULEE PAKETIN MUKANA

    Lahjapaketointi saatavilla tähän tuotteeseen
    kerro kaverille Linkitä: Facebook Suosittele: RunToShop
    kommentoi tai kysy Linkitä: Digg
    lisää kirjanmerkiksi Linkitä: Delicious
    pyydä tarjous yritykselle Linkitä: Blinklist
    Käyttäjien kommentit:

    Joni Tamminen (Turku)
    10 Pistettä ja papukaijamerkki! Tilasin kyseisen tuotteen, ja hupia riitti! Ainut asia joka vehkeessä ihmetyttää. Last man standing-nimi ei oikein sovi, jos se minusta kiinni olisi, niin sen nimeksi tulisi No Man Standing! Kyllä sen verran rankat vehkeet on Mulletoi.com:in työntekijöillä että huh huh! Loistavaa!

    suvi julkunen (salo)
    Ja sitten en suosittele porukalle jossa kaikki on "ja minähän en luovuta" meiningillä mukana, on meinaa sen verta juovuksissa jo ihan noin 20 min. pelaamisen jälkeen että vatsahuuhteluun joutuminen on todennäköisempää kuin että kukaan muistaisi kuka oikeasti seiso viimeisenä. Lisäksi kannattaa jo heti ennen peliä sopia saako käydä vessassa/tupakalla ettei synny riidan poikasta puoli välissä peliä. Yksi hyvä keino on että sovitaan kauanko pelataan putkeen esim. 15 minuuttia ja sen jälkeen tupakka/vessatauko ja uusi kierros. Huomioi että 15 min. kuulostaa lyhyeltä ajalta mutta minuutissa ehtii pyöräyttää noin 13 krt ja mitä vahvemmat paukut laseissa sen nopeammin porukka maassa. Niin ja sitte myös alussa sopimus että juotava heti kerralla eikä mitään tissuttelu, näin kaikki saa juoda eikä peli kestä koko yötä :) Suosittelen paikkoihin missä sairaala lähellä,järvet kaukana ja auton avaimet piilossa :)

    Muista myös nämä hauskat tuotteet:

    1000
    2391
    2213
    8895
    Edut
    Auki 24h!
    Osta kun haluat!
    Aina nopea 2-5 päivän toimitus.
    Yli 70 euron ostoksiin lisäksi 10 euron lahjakortti!
    noutopiste
    Onko kiire?
    Noutopiste Helsingissä

    Itälahdenkatu 20
    00210 Helsinki
    Yhteystiedot Kartta
    Tänään nimipäiväänsä viettävät: Aukusti, Aku, August ja Augusta. Muista onnitella kaveriasi!

    Muita juhlapäiviä

    NordeaSampo
    sp/poptapiolapostiennakko
    handelsbanken

    ECF Member

    Nebula

    Copyright 2004-2009 mulletoi.com